wyszukiwanie zaawansowane
1 » 2 » 3 » REVUS ® 250 SC- 5l4
REVUS ® 250 SC- 5lREVUS ® 250 SC- 5l
REVUS ® 250 SC- 5lREVUS ® 250 SC- 5l

REVUS ® 250 SC- 5l

Syngenta

Dostępność: Dostępny

Koszt wysyłki: od 12,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Odbiór osobisty - 0,00 zł
Kurier - 25,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 12,00 zł

Stan magazynowy:


Zapytaj o cenę

  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)

Środek grzybobójczy w formie zawiesiny do stosowania głównie zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie ziemniaka przed zarazą ziemniaka oraz pomidorów gruntowych przed chorobami grzybowymi.

 

Substancja aktywna mandipropamid ((RS)-2-(4-chlorofenylo)-N-[3-metoksy-4-(prop-2-ynylooksy)fenyloetylo]-2-(prop-2-ynylooksy)acetamid; związek z grupy amidów)
Zastosowanie Środek grzybobójczy, wysoce selektywny koncentrat w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu wgłębnym i kontaktowym, do stosowania głównie zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie ziemniaka przed zarazą ziemniaka oraz pomidorów gruntowych przed chorobami grzybowymi.

OPIS DZIAŁANIA

REVUS 250 SC jest środkiem grzybobójczym, wysoce selektywnym koncentratem w postaci stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu wgłębnym i kontaktowym, do stosowania głównie zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie ziemniaka przed zarazą ziemniaka oraz pomidorów gruntowych przed chorobami grzybowymi.

ZAKRES STOSOWANIA, TERMINY I DAWKI

Ziemniak

zaraza ziemniaka (nać i bulwy)

Zalecana dawka: 0,6 l/ha.
Zalecana ilość wody: 400 l/ha.
Zalecane opryskiwanie: drobnokropliste.

Środek należy stosować zapobiegawczo i interwencyjnie, nie wcześniej niż od fazy BBCH 51 (początek rozwoju kwiatostanu), zgodnie z sygnalizacją lub gdy:

  • na odmianach wczesnych nastąpiło zwarcie roślin w rzędach,
  • na odmianach późnych, z chwilą wystąpienia objawów choroby w danym rejonie na odmianach wczesnych.

 

Zabiegi wykonywać w odstępach co 7-10 dni, 2–3 razy w sezonie wegetacyjnym, przemiennie z fungicydami o innym mechanizmie działania.
Krótszy odstęp między zabiegami zachować w warunkach większego zagrożenia patogenem oraz na odmianach podatnych na zarazę ziemniaka.

Pomidor (w gruncie)

zaraza ziemniaka, alternarioza.

Zalecana dawka: 0,6 l/ha.
Zalecana ilość wody: 700 l/ha.

Pierwszy zabieg wykonać zapobiegawczo, zgodnie z sygnalizacją oraz interwencyjnie lub po wystąpieniu pierwszych objawów chorób w danym rejonie, nie wcześniej niż od fazy BBCH 12 (rozwinięty drugi liść właściwy na pędzie głównym) i nie później niż do fazy BBCH 49 (początek rozwoju kwiatostanów).

Zabiegi wykonywać w odstępach co 7-10 dni, 2-3 razy w sezonie wegetacyjnym, przemiennie z fungicydami o innym mechanizmie działania.

Uwaga:

1.Warunkiem skuteczności zabiegu jest dokładne pokrycie roślin cieczą użytkową.
2.Po naniesieniu środka na roślinę i jego wyschnięciu, jest on odporny na zmywanie przez deszcz.
3.W strategii zapobiegania powstaniu zjawiska odporności, środek Revus 250 SC zaleca się stosować w blokach 2–3 zabiegów, przemiennie, ze środkami o innych sposobach działania.

 

Wielkość opakowania: 1l, 5l

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Pozostałe produkty z kategorii
UNIX ® 75 WG  - 5 kg

UNIX ® 75 WG - 5 kg

Zapytaj o cenę